Oferta specjalna dla Młodej Pary

01 lutego 2019
N
S

Oferta  specjalna dla Młodej Pary


 
       W maju i czerwcu 2019 organizujemy na  14 – metrowym jachcie Eagle (Sun Odyssey 45) tygodniowe rejsy dla młodej pary. Zapraszamy na targi ślubne w Katowicach 03.02.2019, gdzie możecie poznać naszego młodego kapitana Karola Węgrzynowskiego, który osobiście zaznajomi Państwa ze szczegółami takiego rejsu. Karol żegluje w Grecji od wczesnej młodości i jest doświadczonym instruktorem żeglarstwa. Zadba o wasze bezpieczeństwo na rejsie, a także będzie waszym przewodnikiem, gdy będziecie płynąć na na Itakę - legendarną wyspę Odyseusza.

Luksusowe jachty z załogą dla młodej pary


     Możecie państwo wynająć 2 osobową kabinę w cenie 2400 zł lub cały jacht w cenie 8500 zł. Przy wynajęciu całego jachtu możecie go mieć Państwo do własnej dyspozycji lub zaprosić dodatkowo czwórkę przyjaciół, którzy rozlokują się w kabinach rufowych. Na jachcie znajdują się historyczne stroje żeglarzy i piratów co umożliwi  wykonanie oryginalnej sesji zdjęciowych na jachcie oraz odwiedzanych plażach. Na plażę można podpłynąć pontonem z silnikiem, który będzie do Państwa dyspozycji.

     Rejs może być podróżą  poślubną lub spontaniczną akcją dwóch lubiących się osób. Kapitan nie wymaga żadnych urzędowych dokumentów od uczestników.
Nie jest to całkiem bezinteresowne z jego strony gdyż tak jak na wszystkich rejsach zgodnie z tradycją załoga żywi kapitana. Zależy mu wiec na dobrym kontakcie z załogą. Z racji bycia załogą musicie się tez Państwo liczyć z koniecznością  pomocy przy manewrach portowych, kotwiczeniu lub stawianiu żagli. Trasa rejsu rozpoczyna się i kończy w miejscowości Preveza (korzystne połączenia lotnicze na Korfu). Odwiedzamy po drodze wyspy Lefkada, Kefalonia, Meganisi, Itaka i  Atokos. Przy sprzyjającej pogodzie przewidujemy nocny rejs z Itaki na plażę Penelopy na bezludnej wyspie Atokos tak, aby rano na pustej plaży pod białymi klifami zrobić niepowtarzalną sesję zdjęciową.

     Wspaniałym pretekstem do sesji zdjęciowej jest samodzielne sterowanie jachtem płynącym pod żaglami. Wszystko dzieje się pod czujnym okiem naszego kapitana, jest więc całkowicie bezpieczne.

Zapraszamy serdecznie na wspólny rejsy dla młodej pary w Grecji.