Transport

Jachty BlueCharter stacjonują w Marinie Preweza obok wyspy Lefkada.
N
S

Transport samochodem

Odległość od granicy polskiej do Prewezy to ok. 1700 km. Koszt wypożyczenia 9 osobowego busa to ok. 1800 zł/ tydzień. Trasa wygodna 90% autostradami przez Węgry, Serbię, Macedonię. Trzeba zabrać paszporty i zieloną kartę (ubezpieczenie samochodu). Wygodny nocleg w Serbii (np. motel w Predejane cena noclegu 28 Euro/osoba). Mając kierowcę zmiennika można oczywiście jechać non- stop (od granicy polskiej ok 21 godz).

Lot do Prewezy

Firma Grecos oferuje bezpośrednie czarterowe loty do Prevezy. Loty odbywają się wyłącznie z Katowic i tylko w czwartki. Koszt to ok. 708 zł w obie strony. W związku z tym połączeniem przewidujemy również rejsy czwartek -czwartek. W razie problemów z zakupem biletu w Grecos proponujemy Państwu pomoc w tym temacie.

Loty bezpośrednie do Prevezy odbywają się również z Berlina i Pragi.

Zobacz oferta Last minute.

Lot na Korfu

Loty z Warszawy na Korfu odbywają się liniami Ryanair w poniedziałki i czwartki. Cena ok 600-700 zł w obie strony.

Loty z Poznania na Korfu odbywają się liniami Ryanair w piątki i w niedziele. Cena 500-600 zł w obie strony.

W przypadku skorzystania z lotniska na Korfu (najkorzystniejsze połaczenie) najwygodniej jest przepłynąć promem z Korfu do Igumenicy (czas przeprawy ok. 1,5 godziny, 6 promów dziennie – koszt 11 Euro/ na osobę). Następnie polecamy dojazd do Prewezy z Igumenicy 9 osobowym busem (8 osób załogi) w cenie 120 Euro/ strona (wymagana jest wcześniejsza rezerwacja busa). Koszt taksówki to ok. 100 Euro/ strona za 4 osoby. Czas podróży to ok. 1 godzina.

Lot do Aten

Istnieje możliwość dostania się do Prewezy bezpośrednim autobusem (ok.5h)(Godziny wyjazdu z Aten do Prewezy 09:30, 12:30, 16:30, 20:30).